| Sportacus123 a întrebat:

Ați avea o relație cu o femeie plinuță? Eu nu.

Răspuns Câştigător
| nyoentox2002 a răspuns:

Depinde în ce sens! Cel mai ok este sa nu depășească greutatea mea, adica eu am 67.kg,ea sa aibă maxim 67 sau mai puțin dar nici scândurică de 40!, 55, 60 și puțin mai merge dar o balena de 90 nu, daca eram și eu gras mai intelegeam

| anonim_4396 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Daca esti barbat, 67 de kg e jenant sa ai.

Decat sa ii ceri unei femei sa fie mai slaba decat o scandurica da tine, mai bine te-ai duce la sala si ai crea un corp mai de barbat.

| nyoentox2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde și ce înălțime ai! Eu arat bine la kg pe care le am și nu fac sala, gras nu sunt, nu am burtă dar nici scândură nu sunt, am un corp normal, la 67 kg și 1, 75 apx sunt chiar bine! dacă aveai 67 kg și aveam 1, 90 da eram slăbănog!
Caută nyo_ex pe tiktok!

10 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

Depinde ce înțelegi plinuță.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Femeia plinuță dacă e înaltă este femeie care arată bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati avea o relatie cu un barbat mai scund de 1, 90?
Eu nu.

Răspuns utilizator avertizat
| VadimIvanov a răspuns:

Da...dar depinde si cat de plinuta!

| PrinceCharming a răspuns:

Da. De ce nu? Grasele sunt strimte.

| Unomobisnuit2005 a răspuns:

Depinde și cate kg are in plus daca are 5/10 kg in plus nu e bai dar daca are 25/30 de kg atunci...as trimitet-o sa slăbeascălaughing

| FloreaOvidiuAdrian a răspuns:

De obicei imi plac grasele.