| anonim_4396 a întrebat:

Au intrat alocatia pe card la bt si cat ma este alicatia va multumesc

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alicatia? Ce este aceea?

| Salontanul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu-l mai chinui! Nu stie nici semnele de punctuatie dar sa-l mai intrebi ce a scris. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Salontanul):

Probabil a vrut sa scrie aplicatia dar i-a iesit alicațialaughing

| Salontanul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Asta-i viata! Nu stiu cum trec astia de clasa a IV-a!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Salontanul):

Exact, o generatie pierduta este aceasta, din păcate.

| alexGeorge13 a răspuns:

9.99 e alicatia

| luminitzamaria2008 a răspuns:

Doi prosti, cristidinpocreaca si salontanul si alexgeorge, profesori de romana sunteti voi, iesi in rasa ma tii

| Fatamuntilor a răspuns (pentru luminitzamaria2008):

Luminita,la asa intrebare, asa raspuns!
Nu te poti astepta ca la intrebare la care nu poti intelege ceva sa primesti un raspuns bun.
Intrebatorul ma gandesc ca este elev...CUM va face fata examenelor daca nu are habar de semne de punctuatie?
Ca multi elevi faceam si noi greseli gramaticale.Iar profi aveau un mod inteligent de a atrage atentia. Zicea,, Eu nu va punctez.Dar sa nu va mirati ca atunci cand veti trimite scrisori prietenilor, le veti primi inapoi corectate cu rosu''