| IuliutzàThà a întrebat:

Aveti o anumita persoana carei ii puteti accorda incredere si cu care puteti sa discutati despre orice fara ca ea sa va judece?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,chiar mai multe! Adevaru este ca persoane de genu gasesti mai rar, dar totus exista.Cu papagalii, ipocriti si persoanele superficiale chiar n-am ce discuta, e o pierdere de timp...

23 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da! Si nu numai una.

| mgtow a răspuns:

Nu am pe nimeni.

| harciog a răspuns:

Nu pentru ca nu vreau sa incarc pe nimeni cu timpeniile mele.La ce bun?

| didiDia a răspuns (pentru harciog):

Bravo, harciog!

Apache
| Apache a răspuns:

Da...parintii mei!
atat

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Parintii,in general, dar eu sunt genul care tine mai mult in el si care se inghesuie intr-o lume a lui.

| Afdsa a răspuns:

Mătuşmea,e un fel de cea mai bună prietenă pentru mine. Vorbesc cu ea despre orice fără jenă sau ceva de genul ăsta.Şi orice îi zic rămâne între noi, deci orice problemă aş avea i-aş zice şi m-ar ajuta.Cu părinţii nu e aşa şi asta-mi place.

| AlinaaAli a răspuns:

Da, am o prietena cu care vb absolut orice, o am pe mama mea, cu care la fel vb despre orice si iubitul meu, care ma sustine in orice, ma juta, ma pot baza pe el, si e alaturi de mine chiar daca fac un lucru bun sau o boacana :X

| NatureSelf a răspuns:

Da.computerul ma intelege mereuhappySi mai e si Dumnezeu acolo.

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna...da mama meahappy.in general poate fi si un prieten care sa faca asta.acum depinde si de ceea ce faci ca totusi judecat pe drept poti fi putin si trebuie sa corectezi si sa treci si peste asta

| eandopuncttk a răspuns:

Mai multe happy

| risa13morgan a răspuns:

Da eu însămi imaginația mea a creat o astfel de persoana o cheamă yuuki și locuiește în capul meu rolling on the floorrolling on the floor

| didiDia a răspuns (pentru risa13morgan):

Supertare raspuns.

| risa13morgan a răspuns (pentru didiDia):

Mersi personal cred ca treaba sta cam asa :cu cat ai mai multa încredere în cineva și i te destăinui poate sași dea drumu la gura și sa te rănească pe când yuuki e de încrederelaughing cu cat vorbesc mai mult cu ea pare mai reala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea ma cramponez daca ma judeca sau nu. eu am prieteni si ne spunem in fata ce credem fara sa lasam nimanui impresia ca e perfect daca nu este cazul. discut cu ei despre orice, iar ei daca trebuie sa-mi spuna ca gresesc cu ceva o fac si eu nu ma supar, asta este singurul mod constructiv. le si zic din start ca n-am chef decat sa ma descarc si ca stiu ce si unde gresesc.

| titisan70 a răspuns:

Nu am.Ai vrea sa fii tu acea persoana?

| IuliutzàThà explică (pentru titisan70):

Nu cred ca de mine ai nevoie laughing

| titisan70 a răspuns (pentru IuliutzàThà):

Daca esti chiar tu in foto ti-as plinge putin pe umar.

| IuliutzàThà explică (pentru titisan70):

Logic ca eu sunt in fotowinking

| titisan70 a răspuns (pentru IuliutzàThà):

Suuuper-fain dar pe facebook cum te numesti?

| IuliutzàThà explică (pentru titisan70):

Iuliutzà Nebunatik mik

| titisan70 a răspuns (pentru IuliutzàThà):

Esti o persoana interesanta dar cam misterioasa!

| justagirl1 a răspuns:

Da,pe mama happy