| SERIALS a întrebat:

Azi am fost la o colega, iar cand am iesit din apartament, am vazut un vecin sexy, care era fara tricou, la bustul gol, in pantaloni scurti si sarea coarda. L-am admirat si el s-a uitat la mine, a intins mana si a spus ca-l cheama Paul, i-am zis si eu numele meu, iar mai apoi am plecat cu colega. Ce o fi insemnand asta? De ce a facut cunostinta cu mine?

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Probabil ii place de colega ta si vroia sa faca o impresie buna. Sau si el, mai nu a lesinat cand te-a vazut pe tine si acum probabil iti urmareste Facebook-ul big grin

37 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil a vrut sa fie prietenos cu tine, sa arate prietenei tale condoleante fata de amaratul de tine, cum arati fata de el...
rolling on the floor

| SERIALS explică (pentru Bula):

Poate voia sa fim prieteni apropiati :*

| darrio2007 a răspuns:

O fi gay si ii place de tine.

| SERIALS explică (pentru darrio2007):

Sper si eu...

| darrio2007 a răspuns (pentru SERIALS):

Speri? Adica ti-ar place?

| SERIALS explică (pentru darrio2007):

Da, recunosc.

| darrio2007 a răspuns (pentru SERIALS):

Nici o problema. Este strict treaba ta.

| Ririru a răspuns:

Buna,

Pentru ca te uitai la el? Iar el a vrut sa fie civilizat si prietenos.

| SERIALS explică (pentru Ririru):

Hmm pacat ca nu am facut cunostinta mai aproapre...

| Kaℓi a răspuns:

Ti-a intins mana in timp ce sarea coarda ori s-a oprit din sarit? big grin

| SERIALS explică (pentru Kaℓi):

S-a oprit din sarit

| Drimmero a răspuns:

Esti irecuperabil!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ia si cumpara-ti un borcan de ulei de cocos, lasa intrebarile stupide. E un lubrifiant excelent.

| anonimg a răspuns:

In fata unei fete(colega ta) un baiat este intotdeauna amabil; mai ales ca de față era vecina lui si nu o alta fata straina.

| GoldenZenith a răspuns:

Cum de ai numai tu noroc sa dai peste tipi sexy aproape zilnic? straight face

Era politicos tipu'.

| PersonajFictiv a răspuns:

A crezut ca stai prin zona si a vrut sa faca cunostinta cu tine, motivat si de faptul ca te holbai la el. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate voia sa fie politicos, nu stiu.
Majoritatea dau mana cand fac cunostinta deci nu e ceva nemai vazut.

| Kogaion a răspuns:

Daca iti dau ignore, imi mai apar postarile tale?

| SERIALS explică (pentru Kogaion):

De ce iti apar postarile mele daca nu suntem prieteni?

Răspuns utilizator avertizat
| Coquinnnna a răspuns:

Auzi dar tu unde locuiesti?
In Oklahomo?

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Din respect.

| Fcp_Sergiu_1995 a răspuns:

Daca o fata se uita insistent la mine si eu as fi facut cunostinta cu ea laughing

| SERIALS explică (pentru Fcp_Sergiu_1995):

Eu nu sunt fata.

| Iunix a răspuns (pentru SERIALS):

Pur și simplu a văzut că te uitai la el și a încercat să fie prietenos, ce ai fi vrut, să te înjure? Nu ești fată dar ai zis că acel vecin era sexy... Puteai să zici că arăta bine sau ceva de genu, când ți-am citi întrebarea și eu am crezut că ești fată.

| SERIALS explică (pentru Iunix):

Scuze, da era hot, e ilegal sa arate atat de frumos...

| ShREKT a răspuns (pentru SERIALS):

Sper ca nici gay nu esti

| SERIALS explică (pentru ShREKT):

big grin

| ShREKT a răspuns (pentru SERIALS):

Sa inteleg ca da? laughing)

| SERIALS explică (pentru ShREKT):

Fiecare intelege ce VREA sa inteleaga big grin :*

| Superior a răspuns (pentru SERIALS):

M-ai traumatizat pe viata.

| Iuliaaa0298 a răspuns:

Are u gay?