| elissa91 a întrebat:

Barbati care isi bat nevestele le iubesc?

43 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Depinde. Unii o fac din obisnuinta, din furie, din lipsa e ceva...Probabil ca multi inca isi mai iubesc sotiile dar nu se pot stapani, si de aceea le lovesc.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți fi numiți bărbați sau bătăuși?
Varianta a doua este plauzibilă!
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca ajungi sa dai intr-o femeie, se mai poate discuta de dragoste! Este adevarat ca sunt situatii cand ar merita sa fie batute, dar asta nu insamna ca trebuie sa le batem. Pe noi barbatii cand gresim, cine ne bate?

| Lolly184 a răspuns:

Apai oamenii aia nu se pot numii oameni, decat animale. Nu vad cum ai putea sa dai in persoana pe care o iubesti. Sau e dragoste.cu nabadai? Parerea mea este ca eu nu cred ca un barbat ar putea sa isi loveasca nevasta si sa o si iubeasca. Parerea mea

| Blackwoman27 a răspuns:

Posibil...

| Anileda a răspuns:

Nu cred lucrul asta!
Daca o iubesti ii vrei binele nu raul!

| anyska a răspuns:

Nuuuuu

| zuzypop a răspuns:

Nu cred pentru ca arunci cand dai in cineva nu dai din dragoste...

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Poate depinde poate le iubesc si le bat din motive intemeiate so certat sau ceva poate chiar nu le iubesc

| Sconcsiş a răspuns:

Da... Le iubesc asa de mult. Le pupa cu matura pe spate!

| Sn00pY a răspuns:

Ce aveti mai cu ei laughing ei dau din iubire si stima mai laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste cu nabadai...

| Doddel a răspuns:

Da, majoritatea. chiar daca le bat, in adancul lor le iubesc si le pare rau dupa.