| BuddyBreakThough a întrebat:

Bf me a anulat sa vina in parc cu mine, ceea ce eu abia asteptam pentru a merge la fata aceea p care eu no suport...deci chiar nu stiu ce sa fac... daca ea vrea asa ar fi bine sa-mi caut alta prietena?

Răspuns Câştigător
| SoundPhatCom a răspuns:

Stii, mie mi se pare bizar: daca tot e cea mai buna prietena cu tine dc te lasa pentru a merge in parc cu una pe care tu no suportzi? Uite parerea mea e ca ea nu te merita... fundita?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

1).invata sa scrii in romana...e o limba daca nu ai auzit de ea!
2). se vede ce bf esti tu cu ea, daca dupa o faza minora ca asta vrei sa iti cauti alta prietena...

Apache
| Apache a răspuns:

Aha...deci si in america se vorbeste,, pitipongheza,,?
ce chestie...

| Allexis a răspuns:

Esti certata cu limba romana, de nu ai invatat sa scrii?

| BuddyBreakThough explică:

Hai mai bine nu comenta tu asa neintrebat ca chiar nu stii despre ce ii vb ...veziti u de viata ta

| BuddyBreakThough explică:

Dac vrei sa stii is americanca sau cum dracul se scrie dar stau in Romania 2 luni...nu am km sa stiu f bine sa scriu sh sa vb

| BuddyBreakThough explică:

Ya nu mai comenta tu da? Ca am orice drept : daca vreau sa vorbesc juma engleza juma romana nu-i trebuie ta...suck me

| BuddyBreakThough explică:

Ah...sh apropo... spre deosebire d voi eu cunosc la perfetzie engleza.care se vb in toata lumea.deci chiar hai nu mai faceti voi p smecherii ca eu chiar sunt mai sus ca voi.nu stiti cate se invata in america in a6a.voi invatati tampenii.pe noi ne invata dj teoremele si axiomele.deci hai prostilor : mai aveti ceva de zis?

| SoundPhatCom a răspuns:

Nu cred ca prietena ta te merita... fundita?