| AddeAndre14 a întrebat:

Cum as putea sa ma evidentiez prin preajma lui? Ce ar trebui? Haine noi,parfum, sa-l bag eu in seama?! Nu stiu daca ma place si imi este prieten si suntem chiar foarte apropiati.El vrea sa vina mereu la mine, sa ne uitam la filme[comedie].sau mereu ma roaga sa ies cu el in parc si cateodata il intreb cine mai vine (in parc)? iar el imi zice ca nu stie si oricum n-are chef de ceilalti.Am invitato pe prietena mea cea mai buna sa iesim in parc(bineinteles venea si el) dar a refuzat pentru ca venea si el si mi-a spus sa nu mai stau asa mult in preajma lui ca e piaza rea.Eu nu prea cred asta il cunosc de cam 2 ani si pana acuma n.am avut nici o cearta cu el, dar in ultimul timp a inceput sa-mi placa!?

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

S-a autocaracterizat el ca fiind piaza-rea? daca da cu siguranta este un spirit tare profund (si da baietilor nu le place atunci cand ies cu o fata sa vina si cea mai buna prietena a ei daca se iese in grup nu-i nici o problema dar un baiat tu si cea mai buna prietena a ta no no asa ceva nu exista )
daca vrea sa va intalniti cu siguranta nu vrea intrusi
2. poate ca si el te place dar are anumite indoieli sau e instabil emotional poate...

| AddeAndre14 explică (pentru Memecy):

Si eu ce sa fac ca sa vada ca n.are indoieli?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Crezi niste chesti nesemnificative iesi prea mult in evidenta?!
Dai de inteles ca il placi si asteapta sa faca el primul pas.
Incearca sa-i faci pe plac si sa te duci singura in parc, simte mai bine cand e doar cu tine.
De placut tu stii daca iti place sau nu.
O zi buna!