| anonim_4396 a întrebat:

Bine,
sunt aura
si...
Intrebare intrebatoare:
Ma place?
Se uita la mine, 2 sec sau hai 3, ca schimb eu privirea laughing. Il plac. Si stie.
A avut momente in care mi-a spus ca ma iubeste, nu stiu daca doar facea misto! Azi ne-a scos pe sala doamna directoare sa ne comunice niste probleme... El s-a dus mai in spatele copiilor de la el din clasa eu am stat in fata la careu! Se ridica pe varfuri si se mai uita, de doua ori m-am uitat si eu si pare sincer cand ma priveste. Nu stiu ce sa zic, ce sa fac. Azi dupa 2 zile de pauza cu intratul pe Yahoo, m-a intrebat ce fac si... am vorbit cu el putin. Dar a iesit, dupa ce eu nu i-am mai zis nimic, nu stiu ma simt vinovata de iesirea lui. I-am scris dupa ce a iesit :
-mai esti sau ai iesit?
-haide,., nu stiu ce sa fac. stiu ca esti invsbl. si stiu ca da mess si alexandra (fosta lui "prietena" care e cu mine in clasa, si am impresia ca s-a suparat el pe ea.) si nu ma intereseaza.
- Bine nu esti! happy

Uite eu chiar nu stiu ce sa cred,
la scoala nu prea vorbeste cu mine decat privirile. straight face

2 răspunsuri:
| ALEXme_4367 a răspuns:

Nu poti inca sa stii, incearca sa vorbesti cu el

| stefanalex a răspuns:

Da, te place, dar e timid... vorbeste cu el. i-a initiativawinking