| Andya a întrebat:

Buna!happy
Acum câteva luni am fost într-o relație cu un băiat și a rămas sa ținem legătura, dar sa rămânem doar amici.
De atunci, eu mi-am dat seama ca-l iubesc crying
In fine oh go on
I-am zis într-o zi pe mess ca eu încă îl iubesc și încă îl plac și el mi-a răspuns la felstraight face doar cu precizarea ca eu încă nu sunt genul lui [ne-am despărțit din cauza ca eu eram copilăroasă și încă suntsad]
Si după ce mi-a zis [înainte de scoală] ca abia așteaptă sa ma vadă, m-a văzut și după câteva zile s-a cuplat cu unacrying
Si azi, fiind de servici pe clasa a trebuit sa ma duc sa ud bureții și era și el acolo O colega de`a mea era de serviciu pe scoală și i-am dat o foaie și`un creion ca sa facă niște probleme și am văzut creionul la el și ca sa ma bag în seama am zis sa mi-l dea și a zis "Ți-l dau doar dacă ma pupi pe obraz" am zis "Ok" Si după zicea "Si pe celalalt" Si când sa-l pup pe celalalt, întorsese capul [era cat pe ce sa ne sărutăm >8-] și m-am oprit
Ce înseamnă asta?sad
Ce pot sa fac?
Sa-i spun ca ma voi schimba special pentru el?[o fac, dar numai sa-mi zică]
Va rogsad Helpsad
Multuu`love struck

11 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Poate a vrut sa te faca geloasa, cuplandu-se cu tipa aia.
Acum mai e cu ea? Vezi daca el o iubeste sau nu. Daca el inca te iubeste, spune-i ca te vei maturiza, ca nu vei mai face greselile ce le-ai facut inainte...
Doar sa ai grija sa nu se joace si cu tine si cu cealalta!
Bafta!happy

| eu4you a răspuns:

In nici un caz sa nu te schimbi pentru un baiat! Nu meritaaaa! Cat despre baiatul ala ar trebui sa il intrebi daca te place, sau daca isi bate joc de tine defapt...si faptul ca ti-a zis ca te place dar,in acelasi timp, sta cu alta fata nu te pune la dubii? Eu zic sa discuti cu el face to face, mai concret.Sa stii si tu daca te place sau nu! Ca asa, din ce ai povestit tu pana acum mi se pare ca te joaca pe degete.

| GabyAdicaEu a răspuns:

Eu cred ca baiatul este foarte placut de fete si atunci el vrea sa fie impreuna cu toate, nu stie inca ce vrea eu zic sa nu intri in jocul lui, inca nu te-ai implicat deci nu este o problema sa faci pe indiferenta!

| Andya explică (pentru GabyAdicaEu):

Cam asa estraight face... Este cautat de mai toatehee hee

| EvellineDub a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu merita sa te schimbi pentru cineva,si mai ales pentru un baiat. Daca te iubea cu adevarat,incerca sa te accepte asa cum esti, nu sa zica ca nu esti genul lui.dar daca tu vrei neaparat sa te schimbi pentru el, e strict alegerea ta.

| TheZozotex a răspuns:

Buey mi`e mila de tinelaughing.Poi nu stiu incearca sa vb cu el si sa-i spui ca daca te place cu adevarat sa te accepte asa cum esti.Sau daca vrei sa te schimbi pentru un tim e numai alegerea ta.Si faza cu pupatul demonstreaza ca inca te placehee hee Bafta:*

| Andya explică (pentru TheZozotex):

Sincer... și mie mi-e mila de minesad... Mersi pentru. răspuns :*

| TheZozotex a răspuns:

Buey n-are rost sa te schimbi pentru un tipoh go on...Mai sunt o gramada crede`ma

| Andya explică (pentru TheZozotex):

Nu este vorba ca ma schimb pentru el... Dar si eu am remarcat ca sunt FOARTE copilăroasăstraight face și sincer nici mie nu prea-mi place...
Si faza e, știu ca sunt o grămadă de băieți, dar încerc sa ma uit într-o parte el acolo în cealaltă parte și acolo e și automat asa nu voi putea sa-l uit niciodată...

| TheZozotex a răspuns:

Buey cateodata e super tare sa fii copilaroasa.Eu unul prefer o fata copilaroasa decat una matura.Acum nu stiu.fiecare cu gusturile luihappy

| bialuca a răspuns:

Da te place dar nu vrea sa recunoasca o sa fie bine daca ii spui ca tu il iubesti si ai face orcie pentru el crede in tine si spune-i: TE IUBESC!