| Pufoshenia27 a întrebat:

Buna all! E cam stupida intrebarea. mie imi place de un baiat si el ma place. da as vrea ca sa il fac sa se indragosteasca numai de mine ...sa fie tot timpu cu mine si alaturi de mine.stiu ca e cam greu de faku asta da na.astept >raspunsuribig grin

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ca sa se indragosteasca de tine, trebuie sa-i ceri sa fie iubitul tau, pentru ca daca-l lasi asa, o sa creada ca nu-l placi, si o sa caute pe alta.
Si nu ma face sa te jignesc spunandu-mi ca baiatul trebuie sa intrebe fata, pentru ca asta e o prostie mare, inventata de alti prosti si mai mari.
Te duci la el daca tot zici ca te place, si ii ceri sa-ti fie iubit, si daca accepta, o sa se indragosteasca de tinewinking
Hai succeswinking

| apalipis a răspuns:

Fii tu insuti. Daca esti naturala, si iti arati adevarata personalitate, spun eu, te va placea, poate te va iubi.
Daca nu, crede-ma, nu se merita incercat. Cel ce merita sa te iubeasca, te iubeste exact cum esti tu! happy

| Leopoldina a răspuns:

Daca zici sau crezi ca si el te place, lasa-l sa iti arate asta, nu fa tu strategii ce cucerire...

| Irina28 a răspuns:

Nu pot sa cred ca din tot ce am scris mia publicat doar "deci-ul"...

| Pufoshenia27 explică:

Irina mai scrie odata