| Oanasecret1 a întrebat:

Bună, am 12 ani și nu știu cum sa o conving pe mama sa ma lase sa am tik tok. Toata lumea are dar ea zice ca sunt oameni rai etc dar eu nu vreau sa conversez cu nimeni și dau contul pe privat

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Dintrebare a răspuns:

Buna, stiu ca nu asta vrei sa auzi, dar mama ta are dreptate. Exista atatea activitati interesante si stimulatoare pentru mintea copiilor. Toate retelele sociale promoveaza oameni si actiuni care fac rau pentru mintea copiilor care este in formare. Plus ca daca vrei sa vezi filmulete populare pe tik tok poti sa cauti si pe Youtube

1 răspuns:
| Darky000 a răspuns:

Ca sa folosesti tik tok-ul trebuie sa ai 13 ani +, Deci mai asteapta, crede-ma nu pierzi nimic.Nu e vorba de conversat sau nu, sunt clip=uri ciudat si rautacioase pe aplicatie happy