| xonia12 a întrebat:

Am 13 ani si sunt indrahostita lulea de un baiat de varsta mea... Ma puteti sfatui cum sa ii spun ca il plac si cum aflu daca ma place si el. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da-i o palma. Daca te apuca de par e clar. Daca nu inseamna ca-i indragostit. Am glumit! Cel mai bine ar fi sa faci tu primul pas. Sa-i propui o intalnire. Baietii sunt mai pampalai. O stiu din experienta. Sunt baiat! laughing

| T0T a răspuns:

Îmi pare rău, nu am experiență, nu am fost indrahostit niciodată.

| Glitter0203 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai mult cu el. Abordeaza-l cu intrebari. Afla ce ii place si deschide discutii legate de acel subiect. Daca lui ii place sportul, intreaba-l daca e o pasiune sau o activitate normala. Povesteste-i despre tine si arata-te dornica de vorba in fata lui. Eventual, te poti imbraca putin mai elegant sau sa te dai cu niste parfum happy Daca nu a inteles ceva la o materie, incearca sa il ajuti tu. Iti urez muuulta bafta happy sper ca te-am ajutat.