| efik a întrebat:

.Am 14 ani, iubesc un baiat la nebunie..cum pot sa imi conving parinti sa ma intilnesc?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu poti.Stiu ca e greu sa te conving, dar e varsta cand asemenea sentimente sunt schimbatoare.Iar parintii tai stiu asta.Te poti intalni cu el fara sa-ti implici parintii.Nu e condamnabil sa iesiti la o prajitura, la o plimbare etc.

| Vix999 a răspuns:

La 14 ani nu exista iubire. La 14 ani exista prietenii, exista joaca, exista scoala, exista muzica, dans si orice altceva. Nu ai cu sa-i convingi. Poti doar sa-i minti. Dar nu te incurajez sa faci asta pentru ca s-ar putea sa iasa uratwinking
Lasa complicatiile astea pentru cand vei fi mai matura si vei putea intelege complexitatea lucrurilor

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
De ce trebuie să le spui?

| Alison95 a răspuns:

Nu or sa te lase ca esti mica.
spune-le ca te intalnesti cu fetele cand de fapt te vei intalni cu el.

un like te rog?
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here?ref=hl

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Spune-le:mama tata cu ochii in lacrimi va implor sa imi dati voie sa pot avea si eu dreptul de a alege un vitor pentru mine,.nu vreau pe nimieni decat pe el.si voi fi fata batrana pe veci daca cu el nu voi fi