| Julia125 a întrebat:

BUna! Am inceput sa vorbesc cu un baiat, si sa ies cu el (dupa scoala), iar in restul zilei nu mai vorbim nimic, doar la scoala.(stam impreuna in pauze). Credeti ca se foloseste de mine ca sa o faca pe fosta lui prietena geloasa?(e la acceasi scoala cu noi)

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Nu stiu, incearca sa vorbesti cu el si in restul zilei, prin mesaje.Vezi daca nu te respinge, si daca da sau nu raspunde si nici nu-si cere scuze ca nu raspunde, inseamna ca se foloseste de tine.

Bafta in continuare!

| Julia125 explică (pentru AirănMeidăn):

Faza e ca nici nu mi-a cerut numarul de telefon...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Julia125):

Cere-i-l tu, nu e nici o rusine! O colega a facut asta cu baiatul pe care-l place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa stai pe timpul pauzelor in clasa si sa te prefaci ca ai nu stiu ce treaba(poti sa si citesti o carte pe bune) si sa-l vezi daca fierbe.Ca daca e fiert la scoala,dar in restul zilei e calm, atunci treaba-i clara - vrea sa-i dea maxim lu` aia de s-a iubit cu ea.
Intelegi?
Oricum, vezi sa ai grija sa tii cartea aia mai pe sub banca-asa, ca sa n-o dai in altele - sa inceapa fetele sa-ti scoata vorbe ca te-ai drogat, sau chestii din astea...

| Julia125 explică (pentru anonim_4396):

Mersihappy(chiar am obiceiul sa mai citesc in pauze)