| LittleBlackAngel a întrebat:

Am nevoie de niste statusuri de indiferenta prin care sa-i arat fostului meu prieten ca nu-mi mai pasa de el si de ce simte pentru mine(am nevoie URGENT) Funda+VOT

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Mai buna e tacerea.Prin ceea ce vrei tu nu demonstrezi decat ca-ti pare rau.

| AverageIAlex a răspuns:

Nu intelegi ce inseamna cuvantul indiferenta, se pare.

| Elena9328 a răspuns:

Si crezi ca va functiona? Mai bine ii arati asta decat sa pui tot felul de citate happy ..Arata-i indiferenta daca nu-ti pasa!

| LittleBlackAngel explică (pentru Elena9328):

Mda....ai dreptate :3...dar totusi vreau niste statusuri de infiferenta.

| LittleBlackAngel explică (pentru Elena9328):

Mda....ai dreptate...dar totusi vreau niste statusuri de indiferenta

| manuel72 a răspuns:

Da da da! Chiar asa sa faci! Ceea ce vrei sa transmiti tu e ca te roade nu ca nu-ti pasa.

| luiza17 a răspuns:

Încetați cu statusurile idioate pe Facebook, ca sunt de indiferenta, dragoste sau ura tot enervante rămân! Fii inteligenta și nu posta vreun status cretina de indiferenta, ca o sa își dea seama fostul tău de aluzie! Pana data viitoare, foloseste-ti creierul cu încredere!