| Pyskiss a întrebat:

Am nevoie de statusuri de indiferenta. adica ceva statusuri faine sa se potriveasca adica,fosta ma ignora si vreau sa-i arat ca nu-mi pasa,ca nu se joaca ea cu mine talk to the hand cv statusuri pe tema asta :SFunda

3 răspunsuri:
| crStyle a răspuns:

Poti pleca draga mea, de acum numai faci parte din viata mea ~!

Cand m-am despartit de tine, am simtit ca nu mi-e bine, dar pe parcurs, mi-am facut prietenii buni, si am trecut peste toate, si n-au trecut luni.

Nu-mi pasa, de acum, esti libera, fa ce vrei cu viata ta, dar te rog, nu te baga-in a mea.

Funda? >big grin

| Azumii a răspuns:

Nu-mi pasa oh go on, pastreaz-o de tot, iar pe mine priveste-ma si linge-te pe bot! tongue
Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte! tongue

Stii foarte bine, ca daca vreau fac ce vreau din tine, in schimb tu n-ai tupeu sa te iei de mine! laughing)

Voi ramane aceeias fata cuminte, cu un zambet ironic ce ascunde multe. happy

O sa-ti fie greu fara ea happy fara princess a ta! big grin

Iar el va spune " Tu m-ai inselat! ", iar eu voi spune " Tu m-ai provocat! "

Am o forta in mine care spune LUPTA! Nu o lasa pe c*rva asta sa te ajunga! happy

Fundoi? puppy dog eyes