| rumixx a întrebat:

Buna, am o poveste complicata. Am 13 ani și sunt împreuna cu un băiat de 16 ani. Ai mei nu știu și nu o sa fie de acord cu asta cu siguranța. Recent, el a primit un apel dat de pe "telefonul meu", așa i-a apărut, deși pe telefonul meu nu văd niciun apel. (acesta neavând baterie in acel moment) Îmi zice el ca plângeam și i-am spus ca au aflat ai mei de noi și sa ne despărțim. Mi-a zis ca părea un plâns forțat, fiind vocea mea puțin schimbată. Peste o ora așa l-a sunat un număr spunând ca e tata, dar acela nu era numărul lui. Aveți vreo idee de ce s-a întâmplat?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cum sa fi fost un apel de pe telefonul tau? Nu are numarul salvat in agenda? Fiecare numar e unic, nu poate fi confundat.

Tind sa cred ca povestea e inventata. Si oricum sunteti prea mici pentru relatii.Fa-ti un bine si asculta de parintii tai.Te vei plictisi de relatii la liceu.

| Smmo a răspuns:

Pot fi glume proaste. Ti-ai lasat telefonul undeva de unde putea fi folosit de altii?
Oricum, eu zic sa te mai gandesti si sa amani prietesugul ca sunteti cam mici amandoi.

| kGeorge a răspuns:

Zii sa se lase de droguri, ca nu sunt bune