| anonim_4396 a întrebat:

In seara asta am primit un apel de la numarul +112 si am fost luat la misto.
Nu stiu cine a fost, sau cum a reusit chestia asta. Pentru ca in telefon nu am nici un alt numar salvat astfel, pur si simplu mi-a aparut apel cu +112.
Are cineva o explicatie?

3 răspunsuri:
| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns:

Aiu grije mare cu chesti din astea oameni au devenit atata de parsivi incat au dezvoltat o tehnica prin care doar te tin de vb la telefon si iti golesc cartela
Dac nu sunt prieteni rude indepartate Sau copii care n-au ce face si suna cu ascuns zic sa nu te bagi
Daca ar fi nevoie sa te cunoasca autoritati sau ceva de genul Sa-r prezenta in persoana

| Preda_Marius_1997 a răspuns:

Aceasi chestie am patit-o eu acum 1 minut...nu stiu cine este dar are chef de misto, mai era cu niste prieteni care radeau pe fundal...cum pot afla cine m-a apelat?

| NickNickNick a răspuns (pentru Preda_Marius_1997):

Nu ai cum sa afli.
M-am interesat in diverse parti despre ce si cum.
Se pare ca este o aplicatie tampita pe internet de care se folosesc.
Am ajuns sa vorbesc si cu un jurist legat de chestia asta happy doar ca sa stiu despre ce e vorba.
Nu e nimic grav. Sunt doar niste oameni care nu au o viata si vor doar sa faca misto.