| Pshiholog a întrebat:

am o problema.la scoala am un coleg cu care am stat in banca.Tot timpul ne certam si nu ne putem suferi unul pe altul.Recent,am aflat ca el s-a mutat vizavi de mine si acum incepem sa ne intelegem mai bine. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AiDuTzA a răspuns:

Eu cred ca va intelegeti acum deoarece petreceti mai mult timphappy adica din cate inteleg mergeti si veniti de la scoala impreunabatting eyelashes si e normal sa apara focul ala al intelegeriilaughing cine stie, poate e ceva mai mult!smug pupici:*

6 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Cine se iubeste se tachineaza laughing

| TeenageGirl a răspuns:

Pai ce sa credem...cred ca te place[daca esti fatalaughing]

| VINTZU a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci dusmani. Fiti prieteni, cine stie poate o sa-ti devine cel mai bun amic

| dyabollick a răspuns:

Intra pe http://Ro-Chat.Net/?id=2 este cel mai tare chat unde gasesti foarte multi amici care te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma bateam cu colega de banca,ma zgaraia pe ochi de cite ori avea ocazia, tipa la mine, ma injura birjareste de naiba ma lua.Cind am terminat si ne-am despartit,dupa multi ani, mi-a spus ca ma iubea si era geloasa, asa cum intelegea ea la virsta aia.

| GabytzaDoolce a răspuns:

Pai intelegeti-va in continuare!