| DianaCiornea a întrebat:

Am o intrebare: Eu rar ma cert cu prietenele mele. Dar cand ma cert tot timpul se intampla in vacante.tongue Oare de ce? La scoala ne intelegem super bine iar cand vine vacanta incepem sa ne certam.tongue Nu stiu de ce...

1 răspuns:
| Babyralu99 a răspuns:

S-ar putea ca in timpul vacantei, sa nu mai petreceti atat de mult timp imprena, astfel nestiind ce pareri mai au despre diverse subiecte. So, in vacanta, s-ar putea ca prietenele tale sa-si fi schimbat opiniile privitoare la ceva, sau sa se fi schimbat la caracter. Vezi care dintre cele dooua se potriveste mai bine situatiei tale. happy

Funda?