| lolylolypops a întrebat:

Buna!
Am o problema si vreau un sfat de la voi! Am o relatie cu un baiat care este la prima lui relatie! Tine la mine, stiu asta, le spune prietenilor sai si chestii dar nu stie cum sa se comporte, nu prea vorbeste cu mine, e inchis in el, niciodata nu face primul pas! Ce e de facut? Cum sa-l ajut sa fie mai altfel? Eu nu am facut nimic fiindca sunt de parere ca baietii trebuie sa faca primul pas!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Invata-l. Sau vrei sa-l invete alta? Vrei ca sa fie ceva frumos intre voi, si, chiar daca se intampla ceva si sa va despartiti, sa iti amintesti cu drag de voi, si la fel si el?
Ia taurul de coarne.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e felul lui de-a fi, nu e din cauza ca e la prima relatie.

| Zenicide a răspuns:

Fa asta: http://www.youtube.com/watch?v=0HH057jx9sk&t=1m11s o sa isi revina instant :))

| BlueViP a răspuns:

Fa tu primul pas! EL nu a mai avut relatii asa ca are nevoie de o fata mai infipta!

| calinsalvir a răspuns:

Încearcă să faci tu primul pas, dacă nu se schimbă nimic, ar trebui să renunți la această relație, pe termen lung o să te afecteze.