| anonim_4396 a întrebat:

Acu' cateva zile prietenul meu mi-a dat gara dupa o relatie de 3 luni, dar motivul e unul tampit, mai exact: "Te-am vazut cu alt baiat plimbandu-te", dar faza este ca si eu l-am vazut...nu cu o fata, ci cu 2! Ieri m-am intalnit cu el si am povestit, iar el ma tot atingea pe mana sau se uita in ochii mei. Daca mi-ar cere o a doua sansa, sa-l iert sau nu? P.S! Faza asta s-a repetat in trecut, dar atunci l-am iertat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| crina_1119 a răspuns:

Gandeste-te ca daca te-a insealat o data apoi inca o data si inca odata inseamna ca NU TE IUBESTE., si doar se joaca cu tine ...lasa-l alege-ti altul. funda?happy

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

„Ce sa fac?" - Nu faci nimic, n-are rost.
Eu „i-aș da gara" (lol, ce exprimare) oricărei fătuci și numai pentru simplul fapt că îndrăznește să-mi reproșeze că m-a văzut plimbându-mă c-o altă femeie (care putea fi foarte bine colegă de muncă, fostă colegă de facultate, etc.).

Salam alekum.

| fabiola a răspuns:

Din,,gara" in,, gara"... ajungi la destinatie!

| beatrix1345 a răspuns (pentru fabiola):

Cum adica? NU inteleg

| Auslesse a răspuns (pentru fabiola):

laughing

| fabiola a răspuns:

A prins terenul slab si profita de asta.Considera ca ai ajuns la destinatie si pune punct!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

In primul rand daca acel iubit al tau chiar te insela, va iesi la iveala si nu o sa aiba pe unde sa scoata camasa, cum -ar spune; Nu ar trebui sa il ierti fiindca astfel de evenimente se pot repeta, iar si iar, da-i papucii

| blueangel2001 a răspuns:

Buna lasa-l sa faca un sacrificiu pentru tine si apoi gandeste-te bine.