| Boghiu_Anca_1992 a întrebat:

am si eu o mica nelamurire pe data de 28 martie trebuia sa-mi vina menstruatia, iar azi e 6 Aprilie dar nu mi-a curs nici o pictura de sange sa fi crezut ca sunt gravida desi imi doresc din tot sufletul dar mentionez ca am cateva sintome. dureri de sani, dureri de spare si de burta, va rog sa ma ajutati ...ancuta_bruneta92.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un ginecolog...

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Posibil sa ai o dereglare hormonala. o sa-ti vina dar intarzie.

| Zozoleparfumath a răspuns:

Fa un test de sarcina la prima urina dimineata! Iti tin pumniibig grin sper sa-ti iasa pozitiv big grin:*

| VioMdl a răspuns:

Buna, se poate sa ai o intarziere, mai asteapta 3-4 zile si daca nu iti vine ca sa fi tu sigura i-ati un test de sarcina, atunci vei vedea cum e treaba...

| Boghiu_Anca_1992 explică:

Buna fetelor multumesc mult pentru sfaturi, azi suntem pe 16 aprilie dar nici un semn.

| Boghiu_Anca_1992 explică:

Buna fetelor multumesc pentru sfaturi.

| Boghiu_Anca_1992 explică:

Am mai multe simptome acum.greata,dureri de cap, ma dor ochii cand privesc in sus, durerile de spate sau agravat si mai rau, sanii sau marit si ma dor foarte rau, dimineata imi vine sa vomit. chiar o mi fac un test de sarcina ca la ginecolog nu ma duc ca imi e rusine.