| Flexx a întrebat:

daca un baiat nu iti raspunde pe mess ce inseamna? si un coleg de al meu spunea ca vorbeste cu el despre fete ce inseamna asta. please am nevoi de ajutor.

2 răspunsuri:
| regina a răspuns:

Poate insemna multe, de exemplu poate insemna ca nu este la pc sau nu vrea sa vorbeasca cu tine. Iar in privinta cealalta "vorbitul despre fete" este ceva normalhappy
kiss

| Flexx explică:

Da stiu dar dupa a spus ca are prb cu netu` l-am intrrebat de ce nu ma mai place si a spus ca nu raspunde la aceasta intrebare