| Nimic special a întrebat:

Am un prieten de 3 luni. Si am aflat ca mai este cu o fata, dar el mereu imi spune ca nu e adevarat si ca doar pe mine ma iubeste. Este cald cu mine dar uneori chiar rece. Nu stiu ce sa cred. De la un timp chiar am inceput sa tin la el. Ce sa fac? Sa terminam relatia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tine la tine, cand ii zici ca vrei sa va despartiti, va lupta pentru a va impaca si pentru a-ti demonstra ca nu este adevaratwinkingwinking. Macar incearca sa ii zici, vezi ce reactie arewinking.

8 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

De la cine ai aflat ca mai este cu inca o fata?
discuta cu el si ai inceredere in el nu in altii.

| psihox a răspuns:

Vrea sa-si demonstreze lui insusi care fata e mai potrivita pentru casatorie si sa nu regrete alegerea. Ce fac doua fete in fata unui baiat?

| poesia a răspuns:

Avand in vedere ca sunteti doar de 3 luni, nu poti avea incredere deplina in el. Un baiat niciodata nu va recunoaste...eu zic sa nu investesti sentimente.

| georgiana a răspuns:

Verifica informatiile si apoi le judeci, observi si din comportamentul lui, daca este rece, te refuza, primetse mesaje si telefoane si se fereste fata de tine.Ininte de a-l acuza fala care e cauza starii lui. Spune-i despre schimbarile pe care le-ai observat, de ce esti ingrijorata si de faptul ca te preocupa ca nu mai sunteti asa de apropiati cum ati fost odata.Ai de ales sa accepti, in continuare, o relatie de acest fel sau... nu.

| hiphopbeatz a răspuns:

Rumor-hate it!

si daca e adevarat stii cum e "numai pe tine te iubesc"-> prostii.

pace si numai bine!

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Informeaza`te! tine cont si de felul lui de a fi, u trebuie sa-l cunosti mai bine decat noi!
Spune`i ca vrei sa discutati la modul cel mai serios despre voi, ca vrei sa stii daca e adevarat, daca evita acest subiect este posibil sa fie adevarat! eu sper sa nu, bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta-ti inima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in poza tu esti ieste imposibil sa te insele