| stella8y8 a întrebat:

Buna,am un prieten si as vrea tare mult sa merg la strand cu el, cum as putea sa merg iar mama sa fie de acord, ce ar trebui sa fac sa ma lase mai exact?

Răspuns Câştigător
| xCascavaalProblemex a răspuns:

Heii Stella!
Din pacate mamele astea mereu sunt asa dar ea doar se ingrijoreaza pentru tine sa nu patesti ceva
Ar trebui sa te lingusesti pe langa ea, sa fii copilul ei preferat cum s-ar spune laughing

Funditsssa :* happy?

| stella8y8 explică (pentru xCascavaalProblemex):

Bun Stella este doar un nume bagat de mine, de fapt in realitate ma cheama Iulia si este chiar buna ideea :* mersiii

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să o convingi că este un băiat serios, că are grijă acolo de tine și te aduce acasă la întoarcere.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca te duci la strand cu prietenii si gata

| Abbcdd a răspuns:

Spune-i ca te duci cu o colega, sigur te va lasawinking