| bogdan1176 a întrebat:

Buna TPU am 13 ami si as vrea sa-mi spuneti cum sa imi convig tatal sa ma lase sa merg la strand cu un taxi singur.nici macar cu un prieten nu ma lasa sa ma duc pentru ca zice ca o sa-mi fure cineva bani si cu telefonul si ca ar trebui sa fie si cineva de incredereacolo ca sa ma lase

dau funda pentru cel mai bun raspuns

multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai tu spai in spate in locul opus fata de-al soferului, nu prea are cum sa-ti fure. In plus nu prea are niciunu treaba cu tine, alege o firma care are mai multe recomandari.

| darrio2007 a răspuns:

Are dreptate tatal tau.Nu-ti convine dar asta e adevarul.Inca esti mic.