| cinnamonroll a întrebat:

Anul ăsta am intrat la liceu. Şi este acest băiat care mi se pare foarte drăguţ. Ieri am încercat să vorbesc cu el doar ca nu a fost o conversaţie prea interesanta. Oare are ceva dacă ii scriu si azi? Oare ma vă crede disperata? Ma gândeam să vorbesc cu el si la scoala (puţin mai mult, ca deja am vorbit puţin, dar nu cum vorbesc cu alţi colegi). Şi apropo, mi-aţi putea da si nişte subiecte de discuţie?
Mulţumesc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ce vrei tu, important e sa nu injuri si sa nu vorbesti de rau la inceput de altcineva

| pilifalexandru a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa iti fie frica ca o sa te respinga si o sa te faci de ras. Eu zic sa te porti natural cu el si sa ii bati apropouri, adica sa-i dai de inteles sa ai vrea sa fi cu el si sa te gandesti ca daca iese iese daca nu inseamna ca nu este pentru tine.