| lasthope164321 a întrebat:

.as avea nevoie sa imi spune'ti niste motive pt care as putea sa il trimit pe varumeu inapoi la el acasa.acum este la mine acasa si nu imi place pt ca nu il suport.as vrea niste motive serioase incat sa nu isi dea seama nici el nici parintii lui ca eu nu vreau sa stea la mine

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa nu faca ca nebunu altfel le zici la parintii lui ce face si asa poate il ia de acolo

| NoRegretsxx a răspuns:

:/

| deliqventa13 a răspuns:

Te joci adevar si provocare cu el, si il [rovoci sa se comporte ca un animal si un badaran timp de o zi, inclusiv cu parintii tai.Ii spui ca daca nu face asta (gasesti tu cu ce sa il ameninti). Poate asa, parintilor lui li se va face rusine si vor pleca. Funda? big grin Cred ca o merit laughing