| Metallica123 a întrebat:

As putea sa fac ceva pentru a deveni mai atractiv pentru fete? Sunt in clasa a 8-a. Precizez ca am parul lung si ma imbrac tot timpul cu tricouri negre cu METALLICA etc.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Tssssssss a răspuns:

Nu sunt neapărat niste criterii pe care trebuie sa le urmezi ca sa fii atractiv. Atâta timp cât nu ești nesimțit, ai maniere, și știi cum să te comporți cu o fată, ar trebui sa fie ok. Exista fete carora o sa le placa felul tau de a fi și fete carora nu o sa le placa, așa că nu te lua după asta. Doar nu încerca să pari ce nu ești și nu te da in spectacol prea tare. Also, daca ai parul lung, să ai grijă de el sa arate bine, nimănui nu-i place parul gras.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ceva pentru a deveni mai atractiv pentru fete"

dă-ne o poză să știm de unde incepem

| Metallica123 explică (pentru sierra1):

Pai spune-mi ce ar trebui sa am si apoi voi selecta eu

| sierra1 a răspuns (pentru Metallica123):

Repet: dă-ne o poză să știm la ce capitol lucrăm. Sau nu

| Adry05 a răspuns:

O să atragi un procent destul de mic de fete, alea care-s atrase de rockeri. de aia nu te bagă în seamă mai multe, pentru că look-ul tău atrage o minoritate

Răspuns utilizator avertizat
| Donsavas a răspuns:

Atrăgând atenția asupra ta te vei lovi de mai multa nepăsare din partea oamenilor. Încearcă să nu adopți un stil anume pentru a fi remarcat.