| Gabriela949 a întrebat:

Buna! As vrea idei de cadouri de Crăciun pentru iubit. Lucruri personalizate i-am tot luat, anul asta ma gândeam la bilete la stand up Comedy, dar nu prea ma încânta evenimentele din perioada asta laughing aștept orice fel de idee, menționez că e pasionat de mașini, deci poate fi ceva și in domeniul asta.

12 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Dacă ii plac mașinile, ii poți face cadou o experiența de pe net cu mașini, de ex raliu. Caută pe net experiențe cadou

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate el vrea sa te imbraci tu craciunița pe tocuri si restul numai conteaza vezi tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai Gabriela

| Mosotti a răspuns:

Da-i orice, nu conteaza ce, oricum tu esti cel mai frumos cadou pentru el, asa ca nu are importanta ce-i iei si va fi foarte multumit, gestul conteaza doar.
Ia chiar si ceva de mancat, de baut ce-i place si ajunge.

| Lukasssz a răspuns:

Nu ii raspunde lui Cristi, e pedofil bucurestean...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce masina are?

| Gabriela949 explică (pentru anonim_4396):

Opel Insignia modificat

| Simpatic a răspuns (pentru Gabriela949):

Ce inseamna modificat? pentru unii modificat inseamna sa puna un sticker cu emblema nike pe luneta cum faceau taranoii acum cativa ani daca va mai aduceti aminte
Pentru altii modificarea unei masini inseamna tuning complex ce se traduce prin modificarea internelor motorului, adaugarea kitului de NOS sau etanol si cate si mai cate se pot face
Banuiesc ca e o masina "sport" pe diesel, daca dispui de 500 de euro poti sa ii faci o programare la resoftare (daca nu are resoft) la o firma de tuning si astfel ii va mari puterea motorului din modificarea hartilor, asta e un fel de tuning stage 1 mai light dar care da de la caz la ca o crestere a puterii de +30 CP la masinile diesel turbo si peste +40 CP la cele bi-turbo ori twin-turbo,
tuningul motor presupune investitii de la mii de euro la zeci de mii de euro pentru ca atunci cand cresti puterea unui motor cu sa zicem peste 100 CP ai nevoie pe langa modificari ale motorului si de modificari la sistemul de franare, suspensii, ambreiaj practic nimic nu se lasa neatins

tot legat de masini dar cu o experienta pro gaming daca are un PC cat de cat perfromant ii poti cumpara un volan de gaming in genul acesta https://altex.ro/......SEABOR360/ (sunt si mai ieftine si mult mai scumpe) pentru o experienta misto cand joaca anumite simulatoare racing, adica jocuri video care imita sofatul sportiv din viata de zi cu zi, adica ce nu poti face pe sosea dar poti face pe un circuit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii cumperi un brăduț odorizant.

| Seimy a răspuns:

Un breloc.

| InRezevor a răspuns:

Uite:
https://www.dadareduceri.ro/......masinii-58
Un interior elegant și legal

| balaur00 a răspuns:

Ce zodie este? Iti garantez ca gasesti cel mai potrivit cadou pentru el in functie de zodiewinking
https://gadgetize.ro/......-de-zodie/