| Anonima123456dd11 a întrebat:

Am o sora care termina a 8a si mi-a cerut ajutorul, dar nu ma pricep la de astea.Ea e șefa clasei si are o legatura mai "speciala" cu diriga ei si acum ca termina a 8a vrea sa-i scrie ceva frumos...o iubește f mult. Ce mesaj sa-i scrie?

Răspuns Câştigător
| Romanul86 a răspuns:

Doamna Dirigintă a fost pentru noi un copac care ne-a umbrit cu învățătură și purtare de grijă.
Sub adăpostul ei am fost feriți de vijeliile lipsei de înțelepciune.
Doamna Dirigintă a fost pentru noi un trandafir care ne-a parfumat anii școlii.
Doamna Dirigintă a fost pentru noi o lumânare care s-a ostenit să ne lumineze calea învățăturii și a priceperii.
Doamna Dirigintă a fost pentru noi o carte cu multe învățături.
Doamna Dirigintă a fost pentru noi buchetul ei de flori vaza cu apă sfatului și a îndrumării.
Doamna Dirigintă este și va fi dascălul atât al științei cât și al sufletului.
Vă iubim!

8 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pentru cadouri intre lesbi cauta la sectiunea pesti. laughing laughing laughing

| Anonima123456dd11 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ea are 13 ani și diriga ei vreo 60... Ce lesbi visezi?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Anonima123456dd11):

".Ea e șefa clasei si are o legatura mai "speciala" cu diriga ei". tongue

| Anonima123456dd11 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu ma refeream la ceva in sensul ala...Doamne sfinte! Ea e copilăroasă nu i sta capul la iubire in acel sens.PRIN RELATIE SPECIALA MA REFEREAM CA O RELATIE "MAMA-FIICA" asa o si vede sora mea ca pe mama ei de la scoala, dar nu ca pe...

| KevinLevin a răspuns:

Ai gresit sectiunea laughing

| Anonima123456dd11 explică (pentru KevinLevin):

Hahahaa... -_- Vezi sa nu te piși pe tine de râs!

| Matteo1234 a răspuns:

O floare este mai buna decat 100 de cuvinte, dar sa fie o floare buna, nu un rahat d-ala la 2 lei.

| Anonima123456dd11 explică (pentru Matteo1234):

Fiecare elev trebuia sa i scrie ceva...Bineinteles ca o sa i de cadou mai mult decât o floare.