| girlbrushedpink3 a întrebat:

astazi este ziua mamei(vitrege) a iubitului meu si merg astazi la el, ieri cand am fost la ea m-a intrebat daca am sa trec astazi pe la ei s i-am spus ca da, ma intrebam daca artrebui sa cumpar ceva? un buchet de flori cu ciocolata...ce parere aveti?big grin tin sa mentionez ca numa de 1 si ceva sunt cu el, dar na ne cunoastem deja familile si ne intelegem chiar binehappy

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DAca ea stie ca stii ca are ziua azi, frumos ar fi sa-i iei ceva simbolic.

| simomih a răspuns:

Cred ca e cam urat sa te duci cu mana goala.Consider ca ai putea sa ii iei o floare/un buchet de flori si o cutie cu bomboane.Sau vb cu iubitul tau... poate ii cumparati ceva impreuna.happyhave fun!

| lucianos222 a răspuns:

Buna,pai este ceva normal sa ii cumperi mamei lui macar un buchet de flori..eu..de exemplu ii cumpar si mamei mele macar un buchet de flori sau un lantisor. ceva. dapoi de pilda mamei vitrege..eu ti-as da sfatul ca ar trebui sa ii cumperi macar un buchet de flori sau un ghiveci de flori..bafta!

| PetrisorEfrem a răspuns:

Desigur, ceva simbolic intotdeauna e binevenit...mai ales cand vrei sa te pui bine cu soacra. PS florile si ciocolata intotdeauna fac femeile sa uite de griji big grin deci poti sa te rezumi la asta

| MadalinaMadda a răspuns:

Pai daca sunteti de un an inseamna ca te cunoaste bine. Nu poti sa te duci cu mana goala. Cuparai ceva simbolic, care sa ii aminteasca de tine in viitor.
Funda?