| idjdidje a întrebat:

Buna!
caut un film de groaza care am văzut când eram mică cred ca era 2010, 11, 12,13 nu știu care dar era unu din ani aia. din tot ce îmi amintesc este o femeie care s-a mutat într-un nou oraș și ori unde merge niște fetițe care au parul blond o urmărește. acele fete erau fantome care au murit. nu știu de ce dar fete mici care erau blonde o urmăreau.
nu-mi mai amintesc mult dar îmi amintesc o scena unde femeia a alergat intr-o biserica și apoi acele fete o ornarea cu coroana pe cap și cos de picnic in mâna

4 răspunsuri:
| Zxcv6 a răspuns:

Cine pl te crezi koaie sa ma pe filmu tau

| peppapigenjoyer a răspuns:

Buna, cred ca filmul despre care vorbesti este the emoji movie

| DoarMameloane11234 a răspuns:

Sa mor daca stiu big grin