| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou poate sa ii faca un baiat prietenei lui de ziua ei nastere?
Voi ce cadouri ati primit de la prietenii vostri?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de preferintele tale, si de banii lui, ca daca nu are bani degeaba vrei.

| zurick a răspuns:

O cutie cu amintiri :v
Cutie confectionata manual cu 4 biletele lipite cu vreo amintire sau un mesaj special, iar in interior cadoul propriu-zis un lantisor.Am primit si alte cadouri dragute, dar asta ti-as sugera,

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poti sa-i cumperi fructe.

| AdrianTzar a răspuns:

Poate să-i cumpere o carte, dar cel mai imporant este timpul petrecut cu ea.

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Sincer su am primit o bere sau ma scoteau la un biliard

| GhitaMitica a răspuns:

Nu am prieteni :\

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns (pentru GhitaMitica):

Ce coincidenta, nici eu! Hai sa fim prieteni!

| Skaoncsnsk a răspuns:

Depinde si de ce ii place ei.
Eu am primit un ursulet.

| dianaguta14 a răspuns:

Bună, ai putea sa-i faci un cadou foarte frumos.Ca de exemplu un ceas, o pereche de cercei, etc...