| Buretelll a întrebat:

big grin deciii.cum sa incep. am fost cu un baiat si ne-am despartit pentru ca asa a vrut el.in fine.am acceptat, desi inca il placeam. Acum, desi suntem clase dif. (el cu un an mai mic ca mine) ne vedem la scoala, nu ne salutam, dar ne uitam unul la altul.mereu imi vine sa il intreb ce face chestii din astea.pe mess vad ca nu ma mai scoate din "buna, ce mai faci". si ma cam streseazabig grin. imi zicea unele chestii siropoase gen: esti frumoasa, esti speciala chestii din astea de baieti. mie nu prea imi mai place de el, dar as vrea sa stiu daca el ma mai place din pura curiozitate. voi ce zicetihee hee? aa da. am uitat sa mentionez ca de obicei cand ii place o fata nu spune nimic, dar cu mine a spus in fata la toata lumea ca ma place.cred ca am insemnat ceva pentru el. multumesccc big hug

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate mai insemni

| faaalyoana a răspuns:

Si te simiti magulita nebun-o.tongue

| Carton a răspuns:

Buna! big grin deciiii...cum sa incep...raspunsul tau se afla in intrebare.
Sper ca am ajutat.winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca este mai mic ca tine il face si mai imatur.respecta te si cauta ceva mai bunwinking

| Vanne a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu ce sa zic chiar daca am trecut si eu printr-o faza din asta, ma rog in afara chestiei cu spusul sentimentelor in fata tuturor, dar eu una chiar cred ca inca te mai place. Asta e parerea mea. Cel mai bine este sa iti facicuraj si sa il irebi intr-o zi cand sunteti singuri sau cand va intalniti la scoala. E cel mai bine. Multa bafta!