| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin mama m-a intrebat ce sa aleg dintre "a merge la mare" si "a/mi face ziua"voi ce/ati alege? astept raspunsuri:*

57 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Pai, daca ar fi sa te duci la mare si sa-ti faci ziua acolo, ar fi putin naspa, pentru ca fara prieteni.
Mno. E decizia ta. :];*

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Du-te la mareee :X :*

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Mai bine ai veni la mare! happy
Eu sunt din c-ta si chiar acum cateva zile am fost la mare. apa e calda, afara e frumos asa ca mai bine vi si iti faci ziua aici big grin

| inna_1376 a răspuns:

La mareeeeeeeeeeeeeeee

| georgyana98georgy a răspuns:

Sa mergi la mare! CLAR

| denisa20 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci ziua ca o data pe an e si nu implinesti acea varsta decat o data.Si ca sa nu duci dorul marii poti sa stai putin afara si te stropesti cu niste apa ca oricum sunt o multime de oameni si apa e murdara.

| kittycat_9803 a răspuns:

Sa-ti faci ziua la mare? laughing... acum thinking nu stiu, eu una as alege sa merg la mare dar decat daca as fii cu prietenii... asa cu parintii e plictisitor :-

| max_3105 a răspuns:

La ziua ta ce vei face?
vei manca 2 covrigi, vei bea o cola cu prietenii si vei da muzica la maximum
nu asta faci in fiecare zi?
du te la marewinking

| Iuliix a răspuns:

Fa`ti ziua la mare =)

| lili23 a răspuns:

Marea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai bine te duci la mare si-ti si faci ziua acolo fara ca mama ta sa stie?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mare soro, zile mai apuci sa-ti faciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la mere eu acum is in spania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iti faci ziua la mare.

| mymy a răspuns:

Marea si dupa ce vin imi tin ziuawinking

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai poati merge la mare... si de ziua ta banuiesc ca o sa priimeste cativa pupici daca nu-ti ti ziua acasabig grinS

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Pai thinking
Adevarul e ca amandoua idei ma incanta big grin

Dar, daca e sa aleg, a-si alege "a merge la mare" big grin.

:X.
:*:*

| zizibela a răspuns:

Sa mergi la mare si sa faci tot ce iti trece prin cap de ziua ta! MAREA IESEALAAA :X:X:X

| Paatricia93 a răspuns:

Sa merg la mare

| LiGhT015 a răspuns:

La mare happy

| Geo4597 a răspuns:

Bună.
Îmi pare bine să te pot ajuta.
Ar trebui să îţi asculţi inima, şă vezi ce îţi spune ea, mai întâi.
Şi apoi ar trebui să cer părerea noastră. happy
Şă îţi faci ziua de naştere cu cei apropiaţi, sau să mergi la mare cu familia.
Dacă aş fi în locul tău, aş alege să merg la mare.
Pentru că în primul rând, la mare ai şansa să te distrezi o săptămână, sau cât stai tu. (timp mai mult)
La petrecerea onomastică de distrezi doar o zi, deci nu ai nici-un avantaj. Oricum, de la prieteni adevăraţi sau de la părinţi, vei primi cadouri, şi ceea ce îţi doreşti.
Sper că te-am ajutat să îţi faci o părere. happy
Îţi urez la mulţi ani, multă sănătate şi fericire în viaţă. happy
Fundiţă? happy

| carollina a răspuns:

Mergi la mare, cand te inrorci iti faci mici economii si iti inviti 2-3 prietene la un suc si gata, eu sunt din constanta, parerea mea e ca nu trebuie ratata marea, ziua ti-o faci in fiecare an dar cu marea cine stie cand te mai intalnesti

| Jhoanna a răspuns:

La mare, iti poti face petrecerea acolo...si.La multi ani:*

| Miiniimic a răspuns:

Ok mersi am inteles oameni buni!:*:*:*

| victoria_9469 a răspuns:

Marea

| margareta_1669 a răspuns:

Mai bine la mare deoarece o sa mai ai ocazii de ati face ziua si anul viitor.

| kiraattila a răspuns:

Sa ma duc la mare as alege eu sau ar fi bine sa si stau singur acasa fara parinti da mai bine la mare
.