| matterwhat a întrebat:

Dau funda! Deci am o mare problema legata de mama mea! Am si eu o greseala. Deci sa incep: Mama are de anul trecut Facebook, si de cand cu Facebook-ul, nu prea o mai intereseaza nimic de mine (cand vine de la servici se pune direct pe Facebook, cand face mancare intotdeauna mai lasa mult timp pentru Facebook, cand o ajut la lucru de casa, ma lasa pe mine sa fac tot lucru etc.). Eu ii stiu parola de la Facebook si am intrat pe contul ei si am vazut ca tot vorbeste prin mesaje cu barbati cu toate ca ea ii casatorita, am un tata deja!
Si problema finala: Ce sa fac sa ii schimb parola de la Facebook si ma fac ca nu stiu? Sau sa discut cu ia sa o fac sa renunte la Facebook?
Va rog ajutati-ma ca nu mai pot morrr!
Dau funda!crying

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy solutia nu e sa ii schimbi parola, cred ca e timpul sa vb cu ea in intimitate, sa ii explici ceia ce te doare, sa ii aduci la cunostinta ca ceia ce face ea se numeste: Tradare- asta numai daca ai constatat ca acele mesaje citite de tine denota ca ar vrea sa aiba o rel cu cineva si ar fi dat de inteles ca e in proces de divort, nu e in rel bune cu sotul, etc.intelegi? explica-i in asa fel si fa-o sa inteleaga ca tu (poate si fratii tai)aveti nevoie de ambii parinti impreuna, nu separati...incearca, poate o sa aiba efectthinking si inca ceva, nu mai promite ca dai funda, noi te ajutam cu placere, poate asa tu vei fi linistit/a, ajutam pentru ca asa se numeste site-ul: Toti pentru unu, nu ajut pentru fundite, nu sunt importante, important e raspunsul dat si rezolvarea cazului.happy o zi frumoasa si plina de bucurie iti doreschappy

neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai bine este sa discuti cu ea! Parola o stii datorita faptului ca a avut si mai are inca incredere in tine. Daca faci lucrul acela (schimbare parola) o faci sa-si piarda increderea in tine pentru ca o sa-si dea seama (nu iti mai zic cum). Deci, discuta cu ea cel mai bine-> de discutii nu a murit nimeni!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Waw
Ce mama...ai. sad

| Aasdfghj a răspuns:

Aiurea sa ii schimbi parolastraight face o sa isi dea seama ca tu ai fost. mai bine du-te langa ea cand intra pe fb.si daca vezi ca inchide pagina cand vi, intreab-o de ce se fereste de tinehappy

| eduardinoedy a răspuns:

Hmmm pai arata-i tatalui tau profilul ei de facebook si arata-i ce discuta si cu cine discuta. ENJOY big grin

| Sissi_3625 a răspuns:

Eu zic sa ii spui ca ai intrat din greseala pe facebook-ul ei si ca ai vazut mesajele,,, vezi ce iti spune si incearca sa ii spui ca nu e bine sa faca asta atat timp cat e casatorita.:d fundita?; x

| AliiAlexxandra a răspuns:

Hei! Eu spun sa discuti cu ea asa e cel mai bine.dar daca nu vrea sa renunte si in continuare vorbeste cu alti barbati.ar trebui sa ii schimbi parola ca nu e normal sa vorbeasca cu altii cand deja e casatorita big grin.acum nu stiu.mai gandeste-te si tu ce vrei sa faci.Baftabig grin