| matterwhat a întrebat:

Deci am o mare problema legata de mama mea! Am si eu o greseala. Deci sa incep: Mama are de anul trecut Facebook, si de cand cu Facebook-ul, nu prea o mai intereseaza nimic de mine (cand vine de la servici se pune direct pe Facebook, cand face mancare intotdeauna mai lasa mult timp pentru Facebook, cand o ajut la lucru de casa, ma lasa pe mine sa fac tot lucru etc.). Eu ii stiu parola de la Facebook si am intrat pe contul ei si am vazut ca tot vorbeste prin mesaje cu barbati cu toate ca ea ii casatorita, am un tata deja!
Si problema finala: Ce sa fac sa ii schimb parola de la Facebook si ma fac ca nu stiu? Sau sa discut cu ia sa o fac sa renunte la Facebook?
Va rog ajutati-ma ca nu mai pot morrr!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| looolliika a răspuns:

Eu zic asa:deconecteaza cablu de la internet cateva zile si o sa se lase cat de cat de el si on acest timp in care cica nu mege netu ii schimbi parola.sau alta idee sty e un fel de igg pe facebook. daca dai acolo nu mai ai nici o tangenta cu pers respectiva.winking

| Larisa_3441 a răspuns:

Eu spun sa ii schimbi parola poti sa stii la setari
mult succes!

| zuzulina78 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa ii schimbi parola ...ar trebui sa discutzi cu ea foarte sincer si sa o faci sa inteleaga ca nu e bine ceea ce face. Spune-i ceea ce simti. Mama ta va intelege cu siguranta pentru ca sunt sigura ca te iubeste foarte mult:*

| Roxiiiiii a răspuns:

Pff oh go on Asa pãtesc si eu câteodata oh go on si stiu cum e. Vorbeste cu ea:Uite mamã, asa asa si asa chatterbox. Vezi ce îti spune si vezi ce îi spui, cã nu rezolvi nimic dacã îi schimbi parola, în orice moment îsi poate face alt Facebook.Ai grija de tine! kiss

| dyana_6840 a răspuns:

Uite tio zic cu toata sinceritatea ca si eu am ceva asemanator cu mama numa ca nu sunt mai multi e unu si nu are facebook si nu sunt sigura 100%. las-o in pace! fate ca nu vezi lasa-i pe parintii tai sa discute daca incerci sa discuti cu ea tio va lua in nume de rau crede-ma.Tu vezi-ti de viata ta chiar daca e mama ta nu are rost sa va certati pentru ca dacai spui asa se va intampla si o sa-si schimbe singura parola. sper ca te-am autat.