| anonim_4396 a întrebat:

de 4 zile iubitul meu s-a despartit de mine in ziua aniversarii noastre de 6 luni..totul a fost din vina mea, am mai gresit in relatie dar a trecut cu vederea. cum as putea face sa mai ofere o sansa relatiei si sa fim din nou impreuna? Il iubesc prea mult iar zilele astea au fost ca o lectie pt mine pt toate greselile.

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Acum sincer, iubire cu forta nu se poate, ti-ai cerut scuze, asteapta un timp sa vezi ce spune!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are motive intemeiate iti meriti soarta

| Eastwood a răspuns:

Deea pentru inceput ai putea sa ne spui ce greseli ai facut in trecut de a putut trece cu vederea, si cat de mare a fost aceasta greseala pe care ai facut-o acum.

| deea9312 a răspuns (pentru Eastwood):

Au fost niste lucruri de care el m-a rugat sa tin cont, gen sa nu mai fumez, sau sa incetez a iesi in evidenta pe facebook cu diverse poze..cand am dat-o in bara cu el a iertat pana la urma...dar ultima data mi-a gasit in telefon o poza cu fostul cu care am avut o relatie de 2 ani jum in care era el si un prieten precum si alte poze doar cu mine care l-au facut sa creada ca nu am tinut deloc cont de parerea lui si ca sigur probabil acele pozele i le-as fi trimis fostului..chiar nu stiu ce sa fac, am incercat varianta de a-l cauta si de a il implora la o impacare dar este mult prea orgolios gen s-ar impaca cu mine dar asta ar inseamna sa fie cel mai fraier ca a iertat, iar acum am zis sa incerc varianta cu indiferenta totala. Dar stiindu-l pe el, va fi incapatanat si va crede aaa gata deja i-ai trecut. Nu stiu ce sa fac

| Eastwood a răspuns (pentru deea9312):

Tu ti-ai facut datoria, ti-ai cerut scuze, dar ti-a indicat el ce sa faci : lasa-te de fumat, nu mai face aia pe facebook. Nici asa nu e bine Deea, acum, daca tine la tine se va intoarce la tine, dar indica-i si tu cateva lucruri ce nu-ti conveneau la el, a cam luat controlul asupra vietii tale!

| deea9312 a răspuns (pentru Eastwood):

Dar el considera ca toate chestiile pe care mi le spuneau erau pentru binele meu, de asta imi doresc enorm ca el sa se intoarca

| Eastwood a răspuns (pentru deea9312):

Acum sincer, iubire cu forta nu se poate, ti-ai cerut scuze, asteapta un timp sa vezi ce spune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie si invatate lectiile astea.

| Resurrection a răspuns:

Daca au inceput certurile deja, inseamna ca nu mai tine mult, chiar daca tu crezi asta. Nu primul care iti iese in cale este perfect, sunt o multime de oameni si de persoane pe care nu le cunosti. Poate unii mai buni ca el.

| celdesuspendat a răspuns:

Aham....sigur ca da.
zi-i lui asta, nu noua.