| andrutzaandrutza24 a întrebat:

Buna!
de cateva nopti visez acelasi baiat....visez ca imi aduce flori ca ne plimbam si ca vine la mine
si nu adorm cu gandu la el
oare si el ma viseaza pe mine atunci cand il visez eu?
fundita

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ai grije ca este periculos.Cred ca-ti face vraji sau vrajeli! Tu ce crezi?

| andrutzaandrutza24 explică (pentru onasis1961):

Pai dc sa-mi faca vraji?

| mona a răspuns:

Astfel de vise nu inseamna nimic, probabil in realitate esti indragostita de acest baiat

| andrutzaandrutza24 explică (pentru mona):

Pai i el nu e indragostit daca tot il visez

| IloveME a răspuns:

Nu neaparat adormi cu gandul la el, dar poate in timpul zilei mereu te gandesti la el!
Visele intotdeauna sunt legate de gandurile noastre zilnice!

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Da si eu am visat cam o saptamana si ceva cam acelasi vis si crede-ma ca era unul destul de nasol. Dar nu conteaza asta. Per moment visezi acelasi lucru. Dupa nu o sa il mai visezi crede-ma.
Succes!

| andrutzaandrutza24 explică (pentru Bizzle):

Da,dar eu nu am visat acelasi vis eu am visat acelasi baiat, si visele u el erau diferite

| QueenOfSpades a răspuns:

Nu te visează, mă. N-are nicio legătură.

| IREros a răspuns:

De obicei omul viseaza ce isi doreste, si are cosmaruri despre ce ii este frica. Daca il visezi doar odata e un vis nevinovat, daca il visezi des sau noapte de noapte, nu mai zic daca te gandesti la el si ziuabig grin (visez cu ochii deschisi), e clar ca il iubesti si e ceva normal. Insa nu inseamna ca si el te viseazabig grin doar daca te iubeste.

| StonemAlly a răspuns:

Ce visezi tu si ce viseaza el nu au nici o legatura rolling on the floor)
Il visezi pentru ca te gandesti la el. Il simpatizezi si nici nu-ti dai seama. Incearca sa vorbesti cu el si sa-i spui ca l-ai visat[nu-i spune ca l-ai visat o sapt intreaga ca poate fuge de tinelaughing] si vezi ce zice