| IooMar a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi dati si mie un sfat in legatura cu baiatul de care imi place. Am vorbit de cateva ori cu el... si pot spune ca mi-a dat niste semne ca m-ar simpatiza. Acum m-am gandit sa ii spun ca il plac. Dar fata in fata nu prea am cum si ma gandeam sa ii zic virtual, ceva de genul: Nu stiu daca fac bine sau nu spunandu-ti ca de cand am inceput sa vorbesc mai mult cu tine am inceput sa cultiv niste sentimente pentru tine...
Ce spune-ti? Sa ii zic asa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Eu zic ca momentan sa mai astepti deoarece daca faci asta e posibil sa iti faca santaj emotional si sa obtina de la tine tot ce isi doreste.
Eu ti-as sugera sa mai astepti si sa-i areti doar ca simti ceva pentru el si sa observi comportamentul lui deoarece mesajele non-verbale iti pot spune daca nu te doreste doar pentru fizic...

7 răspunsuri:
| alexhardy a răspuns:

Daca online te simti mai confortabil atunci o poti face asa. Ar mai merge, atunci cand va intalniti te duci la el si il saruti.

| neutrino a răspuns:

Este o mare greseala pentru o fata.

| Karmesytta a răspuns:

Si mie mii s-a intamplat la fellaughing)) dar tot nu aveam tupeu sa ii zic pe mess si cum era vara am profitat de ocazie si am mers la strand cu el si cu prietenii si pana la urma am ajuns sa fim impreunalaughing) Mergeti undeva impreuna, gasiti subiecte in comun si mai departe vedeti voibig grin Succes!:*

| croix a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie cu baiatul de care imi place, dar cine naiba mai intelege baietii. Eu una, pentru ca stiam ca este timid, am preferat sa-l invit la un suc (dupa ce mi-am facut un curaj titanic) si apoi sa-i fi spus ca-l plac. Nu s-a mai intamplat nici una dintre astea. Dar tu te poti inspira big grin

| catyaida a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel doar ca baiatul de care imi placea stia ca il plac.dar nu imi zicea nimicsad nici acum nu sunt cu el.dar ne-am pupat la un joc tampit..parerea mea este sa pui o prietena de a ta se vorbeasca cu el si sa ii spuna ca tu il placi happy

| tzutzkk a răspuns:

Consider ca ar fi mai bine sa ii spui in fata,, si desemenea pot sa spun ca, daca ii placeai baiatului cred ca observa pina acum ca si tu il placi si facea el primul pas dar acum depinde si de caracterul caraterul lui..succes

| Agughioaiei_Laura_1977 a răspuns:

Cel mai bine e sa-i spui ce te framanta asa sti pe ce cale sa o ei inainte sa te faca sa suferi