| IubesteEa a întrebat:

Buna de unde imi dau seama ca inca mai tine la mine? de exemplu eu l-am ignorat si am incetat chestia asta nu stiu de ce si acum sa intors roata cred ca si-a dat seama? de obicei cand plang si zic ca nu ma iubeste se intampla ceva ori ma baga inseama ori se uita la mine ori dam unul de celalalt : uite un exemplu plangeam ca nu ma iubeste si ca ma ignora asa credeam si cand am urcat sus (la scoala) am dat fata-n fata si s-a uitat in ochii mei si eram trista sau tot asa plangeam apoi ma jucam cu un baiat mai mic de clasa a 5a, si el a zis ca i-am pus mana pe fund si cand a vrut ala micu sa intre in clasa la mine l-am impins si i-am atins si mana fostului frumos ce credeti ca soarta? apoi din nou iarasi am crezut asa si am facut religia la el in clasalaughing se uita la mine apoi era trist si se uita in jos nu la mine deci ce credeti?

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Depasire de subiect

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Se pare ca e o legatura intre voi. Marea ta greseala este ca ai plans ca nu te iubeste. Trebuie sa i-o spui in fata, daca el nu te place asta e, nu e singurul baiat de pe pamant. Dar eu sunt foarte sigura ca te place din tot ce ai spus. Mergi la el si spune-i-o in fata. Si da, cu siguranta mai tine la tine. Eu patesc acelasi lucru cu un baiat, care nu-l bag in seama, doar ca mie nu imi place de el laughing). Alege o cale directa sa ii spui. Succes!

| tranquilaaa a răspuns:

Pai cred ca mai tine la tine doar poate vrea sa-ti arate cum se simtea el cand il ignoari si eu am patit aas te pup si sper sa fie totul bine kiwwave

| Daniel20111 a răspuns:

Cred ca se simte putin suparat si IGNORAT de tine
Deoarece Te-a parasit asa
Cred ca ar trebui sai mai dai o sansa
Parerea Mea