| IubesteEa a întrebat:

Buna seara utilizatori, joi a nins eu atunci eram la colindat desi eram suparata ca fostul ma ignora total, el avea bulgare in mana si i-am cerut bulgarele si a zis ia-ti de pe masini si a incercat sa il rupa in doua una eu una el laughing1. de ce credeti ca a facut asta? adica uite de obicei cand cred ca nu ma iubeste sau cand ma ignora se intampla ceva ori dau cu el fata in fata, ori ma baga inseama, ori fac religia la el in clasahappy ori ce am scris mai sus 2.de ce credeti ca, cand imi pierd speranta se intampla ceva? 3. e soarta sau ce? atunci cand am fost la el in clasa sa facem religia clasa mea cu a lui el se uita la mine frumos dupa ce s-a pus colega mea pe mine si cand eram singura la banca se apropia de banca apoi cand s-a terminat ora se uita in jos si era trist se gandea4. la ce credeti? 5.de ce se uita frumos la mine si de ce se apropia de banca mea? desi si eu il ignoram la scoala va rog dau funda raspundeti la intrebari si sarbatori fericite (la toate intrebarile le luati pe rand 1, 2 stiti voi vreau sa raspundeti la cele 5 intrebari apoi parerea voastra mersi!

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna iubita!
1.Vis a vis de ce ai spus mai sus, ca,,el a incercat sa rupa bulgarele in doua,, parerea mea e ca in felul asta,el imparte totul cu tine,ca ce e al lui,e si al tau,pentru ca altfel putea sa ti faca un alt bulgare.
Iar ca el te ignora si imediat va apare ceva in cale si va duce impreuna,asta poate sa fie, ca voi va ganditi unul la celalalt, iar stii ca prin telepatie se intampla asta.cu siguranta si el se gandeste la tine.
2.Probabil ca sunteti sortiti sa fiti impreuna, bine nu te poti baza pe treaba asta, dar o poti lua in considerare.
3.Da si soarta se poate sa fie,eu cel putin cred cu fermitate in soarta,dar ai grija iubita,ca soarta mai e si cum ti o faci,parerea mea ar fi ca tu sa profiti de orice ocazie care o ai si daca se poate sa va impacati,impacati va{daca tii la el
},pentru ca lucrurile se pot schimba,cu toate ca tu vei trai cu speranta,,ca se intampla ceva si orice ar fi,iti va iesi din nou in cale.
Deci,nu te poti baza pe treaba asta,ca soarta ti l va aduce inapoi intotdeauna, asa ca ai si tu grija cum te comporti in fata lui si incearca sa fii intotdeauna dragastoasa, prin felul asta il atragi!
4.Pi daca e cum spui tu,el era normal sa fie trist,pentru ca ora se terminase, iar cum voi va vedeti, doar in ora de religie.cand el se apropia de banca ta,cu siguranta prin lucrul asta incerca sa ti transmita ceva, un sentiment ceva.
Cu siguranta, el era trist pentru ca nu te mai vedea.
5.In momentul in care ignori,sau dai dovada de nepasare pentru o pers in cazul tau,pentru el,atunci ai mai mare succes la el.
Asta ia o ca pe un sfat,in momentul in care alergi dupa cineva,nu faci altceva de cat sa devii cinditiionata de el,retine asta,deci,intotdeauna,incearca sa nu ti afisezi toate sentimentele un fata lui,pentru ca te vei simti epuizata.
El,se uita la tine frumos,pentru ca te place,si poate sa fie trist si din cauza fatului ca tu il ignori,dar poti incerca sa i lasi o portita in fata lui,in schimb,nu i deschide toata usa,adica sa fii diplomata,in felul asta vei avea de castigat,dar nu l respinge total, pentru ca poti cadea in cealalta extrema si iarasi nu e ok, deci fii undeva la mijloc.
T pup iubita si succes!
Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Mersi airius pentru tot si sarbatori fericite!

| Block240 a răspuns:

Sa`ti dau niste raspunsuri inteligente...
1.De mere.
2.De mere.
3.Nu.
4.La mere.
5.De mere.