| Metalnstuff a întrebat:

Deci am o problema, poate ca voua o sa vi se para minor. E vorba despre tatal meu, vara asta s-au cam stricat lucrurile intre noi. Am o prietena buna si nu imi da voie sa ma vad cu ea, precizez ca nu imi da voie nici in curte cu ea. Cand ma vede pe telefon imi spune sa il las, in oras nu imi da voie daca nu e si el, daca iau nota mica ma cearta rau. Din nou precizez ca eu invat foarte vine la scoala. Sunt mai emotiva de fel si imi suna foarte urat cand vorbeste urat cu mine.

Răspuns Câştigător
| Anonim141297 a răspuns:

Știu cum e... Poate este o perioadă când este mai protector și crede că prietena ta este o influență negativă... Ar trebui să discuți cu rl atunci când e mai în toane bune și să-ți pui părerea și după întrebarea de ce?!