| IubesteEa a întrebat:

deci pentru cei care mi-au citit restul intrebarile stiu ca sunt indragostita de un baiat de 17 ani (eu am 14)el stie si de mult prin luna aprilie sau mai l-am intrebat de cand ma place si a zis de cand m-a vazut prima oaralove struck (asta a fost acum 2 ani)si eu atunci nu il placeam adica doar asa ca amici ne salutam si in rest nimic,dar el se uita dupa mine,mai imi lua apararea (ma rog colega mea imi spunea ca ma place), dar cand ea se saruta cu iubitul ei, el se uita la ei si s-a uitat si la mine 1.de ce? asa si acum el stie ca il plac si il iubesclove struck de multe ori in timpul pastelui eu eram suparata pe el findca nu ma baga inseama si credeam ca ii place de colega mea si i-am zis printr-un mesaj pe mess ca cred ca se uita dupa ea si el a zis ca ii pare rau ca m-a facut sa ma simt prost si sa nu trag concluzii 2.deci nu o place? asa si tot de paste la mine(catolica)eu am stat cu capul pe umarul unui prieten pe care si el il stie si stateam pe el si dupa a venit si el m-a vazut si s-a uitat la mine si a facut o fata gen:da vad ca tii la mine si dupa nu ma salutat deloc, nu se mai uita dupa mine s-a uitat doar cand m-am enervat pe unul si am zis sa inceteze 3.de ce? asa si acum in luna asta l-am intrebat daca se uita la mine si el a doua zi mi-a raspuns a zis ca se uita la mine ca vroia sa imi vada ochii si zambetul 4.de ce? si a zis ca daca eu il iubesc si el ma iubeste, si daca il plac si el ma place mult si daca urasc la el ceva si el uraste 5.deci el ma iubeste? si ma place mult? ar fi in stare sa se schimbe pentru mine? Duminica 3 iunie mi-a zis o fata ca ce vreau sa se intample vine pe neasteptate si se pare ca asa a fost pentru ca, eu atunci cu el si cu colega mea ne-am plimbat si noi 2 ne-am apropiat unul de celalalt ca un cuplulove struck dupa l-am intrebat daca chiar ma iubeste si a zis ca crede ca da si i-am zis eu cum? zi da sau nu si el m-a intrebat pe mine daca eu il iubesc si am zis da si el a zis ca si el trebuie sa ma iubeasca daca si eu il iubesc, dupa l-au intrebat unii daca joaca fotbal si a zis ca e ocupat atunci eram noi 2 iarasi apropiatilove struck a renuntat la fotbal pentru minelove struck apoi l-a intrebat colega mea daca are iubita si a zis nu daca vrea a zis da pe cine a zis destinul si ea a zis gata stiu cine(ea se referea la mine)si el a zis da 6.deci eu sunt? apoi ma condus acasa si ne-am imbratisatlove struck numai ca pe 6 iunie i-am zis ca nu i-a placut imbratisarea nu stiu asa am crezut si el a zis ca cine spune asta 7.deci i-a placut? si dupa a zis sa fiu eu insumi sa nu ma prefac ca ii place sa fiu naturala 8.adica cum naturala deci eu sunt si ii place? si cum sa nu ma prefac? apoi i-am zis ca nu sunt facuta pentru el, ca nu sunt speciala pentru el si el a zis ca de ce cred asta 9.deci eu sunt speciala si facuta pentru el, nu? 10.credeti ca ma iubeste? dau funda la cel mai bun raspuns si serios si la cel care a raspuns la toate intrebarile pe rand scuze daca nu intelegeti! dau funda va rogg hellp!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! Stai putin, cam te complici, dar o sa incerc sa-ti raspund la intrebari.
1-se poate sa se fi uitat la tine pentru ca si-ar fi dorit sa sa te sarute
2-nu o place
3-(nu stiu)
4-a vrut sa te vada fericita happy
5-te iubestewinking
6-da,tu esti
7-da
8-trebuie sa fi tu insuti, sa nu schimbi nimic la tine.el te place asa cum esti
9-da
10-din semnele de mai sus se vede clar ca te place

4 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Dar dupa i-am zis ca nu vede faptul ca eu sunt diferita fata de alte fete si el a zis da esti tare 11.deci ce inseamna raspunsul lui?

| onasis1961 a răspuns:

Din ce scrii tu, nu se vede nici o iubire din partea voastră. Iubire vine şi se trăieşte de la sine, fără prea multă vorbărie. Lăsaţi-vă duşi de valul dragostei, al iubirii şi atunci vei afla singură răspunsurile care acum te macină.Să fii Iubită Veşnic!

| Albãstriţaxx a răspuns:

Fata...mai stai pe ganduri?
Scz ca nu am raspuns la toate intrebarile dar asta e clar.Te place :d

| Georgiana2396 a răspuns:

Ai stat ceva timp sa scrii povestea asta! Lasa-l pe baiatul asta, si fa-te poeta! Numai ca trebuie sa mai faci cateva ore suplimentare de literaturalaughing