| anonim_4396 a întrebat:

Urgentza! Funda! Dupa o relatie de 1 an si 3 luni am facut o prostie si increderea in mine a iubitului meu s-a spulberat. ce as putea face sa ii recastig ingrederea? chiar nu stiu. il iubesc prea multsad si nu vreau sa-l pierd... Dau funda promit!

2 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Depinde de ceea ce ai facut si daca acel "ceva", se poate trece cu vederea. Explica-i, desi cred ca deja ai facut-o, ca doar El inseamna ceva pentru tine si nu altcineva. Iar greseala ta ( oare ce ai facut asa de grav?) sa ti-o poata intelege si ierta. Numai bine si curaj, orice se rezolva mai devreme sau mai tarziu pe lumea asta mare, Lucien.

| Dariapm a răspuns:

Buna.sper sa te ajut.happy sau macar sa iti dau o idee!
Cere-ti mii de scuze, si spune-i tot ce simti tu pentru el, din suflethappy! Si daca te iubeste pe parcurs o sa isi dea seama ca si tu il iubesti! Va doresc numai fericire>big grin