| Eligirl a întrebat:

Doresc sa le fac o surpriza parintilor mei dandu-le cadouri, dar as vrea sa fie facute de mine.Idei va rog, dar lasa-nd la o parte felicitarile. Apropo, cadourile trebuie de Craciun. Multumesc

Răspuns Câştigător
| alexandra2000ale a răspuns:

Un trandafir facut din hartie sau o fundita (cauta pe youtube), o rama unde sa fie o poza cu tine si cu ei, cate o bratara din ata mai groasa...

Funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tudoro99 a răspuns:

Nu conteaza cadoul (material) conteaza ca e cadou. Poti de exemplu sa le dai cea simbolic.