| Anonim759655432 a întrebat:

Eu si prietena mea vrem sa dormim la un prieten si nu stim ce sa le spunem parintilor. P.S. parintii nu ne lasa ....help pls

5 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

Pai spuneti-le ca vreti sa faceti un threesome ce mare lucru. Sigur va lasa big grin

| WaterDrop a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Am ajuns prea tarziu se pare.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat s-a mentionezi sexul tau si varsta amandorura.

| MoonWolf a răspuns:

Prietenia e minunata, asa-i ca este?
Dar nu intrece limita, Fat-o.
Asta e ceva, cum sa spun.
Jenant...
Ce mas fii bucurat sa fii existat numai brazzers.Macar acolo nu puteau intra totii copii, trebuiau sa plateasca abonament.

| adrianfelea a răspuns:

Pai tu ii spui părintilor ca vrei sa dormi la prietena ta iar prietena ta spune acelasi lucru părintilor ei. Eu mereu fac asa. Funda?