| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Fratele meu tocmai a început liceul, dar cu câteva zile înainte a început sa stea mai mult pe lângă mine, sa se comporte mai frumos și sa ma,, sâcâie''. Menționez faptul ca înainte nu ma prea baga în seama și ca sunt mai mica ca el.
Întrebarea mea este : De ce și-a schimbat comportamentul?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cum ti-ar putea raspunde la intrebarea asta niste oameni care nu-l cunosc nici pe fratele tau, nici pe tine si care nu stiu nimic despre relatia voastra si nici despre viata voastra in general?

| BIANCA2021TPU a răspuns (pentru johnnny123):

Ămm... Nu știu

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru BIANCA2021TPU):

Foarte originallaughing)) bravo

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Este absolut normal comportamentul lui stai linistită dacă te sacaie spune-i frate ma sacai laughing))

| YoyoDeTara12345 a răspuns:

Poate o fi fost fericit ca o inceput liceul